Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie dotacyjnym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY. Do wygrania do 5000zł na realizację Waszych pomysłów.

fundusz-akumulator-spoleczny-zasili-inicjatywy-pomorzan-63.jpg

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).

 

Nabór wniosków trwa od 8 lipca do 11 sierpnia 2019 (nabór przedłużony!). Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 września do 30 listopada 2019.

UWAGA: W ramach naboru można złożyć maksymalnie jeden wniosek. Organizacje i grupy, które w 2019 roku już otrzymały dotację w ramach Funduszu nie mogą ubiegać się o dofinansowanie w niniejszym konkursie!

 

Do zdobycia do 500 zł lub do 5000 zł (w przypadku Gdyni – maks. 1500zł) na realizację inicjatyw/projektów ze sfer pożytku publicznego.

 

Regulamin i szczegóły konkursu w załącznikach (do pobrania) oraz u lokalnych Operatorów: Stowarzyszenie Morena dla Miast Gdynia i Sopot oraz Fundacja Pokolenia dla powiatu sztumskiego. Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

 

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować/zalogować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z lokalnym Operatorem.

 

REGULAMIN dodatkowego konkursu 2019 powiat sztumski (do pobrania)

REGULAMIN dodatkowego konkursu 2019 Gdynia (do pobrania)

REGULAMIN dodatkowego konkursu 2019 Sopot (do pobrania)

 

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skorzystać z doradztwa? Przyjdź na spotkanie informacyjno-konsultacyjne:

30.07. (wtorek) SZTUM godz. 16:00 Starostwo Powiatowe (sala obrad)

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu! Tel.: 58 352 45 46, e-mail: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl.

Przypominamy także o możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji wniosków przed ich złożeniem.

 

Zadanie jest współfinansowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego