W naszym mieście może pojawić się czujnik pomiaru jakości powietrza. Dzięki niemu będziemy wiedzieć czym oddychamy w Tczewie! Wszystko dzięki akcji Wiem Czym Oddycham.

Konkurs trwa do końca roku – każda osoba może oddać tylko jeden głos! Jako lokalizację potencjalnego czujnika wskazaliśmy Biuro Fundacji Pokolenia, przy ulicy Obrońców Westerplatte pod numerem 6.

Co to jest konkurs „Wiem, czym oddycham”? Jest to konkurs skierowany do lokalnych społeczności i ich mieszkańców, którzy chcą na bieżąco monitorować stan jakości powietrza w swojej okolicy. W ramach konkursu zostanie uzupełniona ogólnopolska sieć czujników monitorujących powietrze. Stworzenie takiej sieci to pierwszy krok do walki ze smogiem i edukacji w zakresie zanieczyszczenia środowiska. Dzięki niej będziesz mógł na bezpłatnym portalu, w czasie rzeczywistym, dowiedzieć się jaki jest stan powietrza w Twojej okolicy.

W ramach Programu „Wiem, czym oddycham” Aviva zamontuje łącznie 300 zewnętrznych czujników jakości powietrza. 150 czujników jest już zamontowanych na oddziałach Avivy w całej Polsce. Kolejne 150 czujników Fundacja Avivy zainstaluje w ramach Konkursu „Wiem, czym oddycham”. Spośród nich 100 zostanie zamontowanych w miejscach, które zdobędą największą liczbę głosów internautów w konkursie oraz 50 w miejscach wybranych przez Komisję konkursową spośród zgłoszonych lokalizacji tak, aby jak najlepiej uzupełnić ogólnopolską sieć czujników monitorujących jakość powietrza.

GŁOSUJ: TUTAJ

Jak to zrobić?

  • kliknij w niebieską pinezkę oznaczającą lokalizację, na którą chcesz zagłosować
  • kliknij w „Głosuj na lokalizację”
  • wypełnij formularz
  • potwierdź głos klikając w link, który otrzymasz mailem

Pamiętaj, zagłosować możesz tylko raz