Fundacja Pokolenia wraz z partnerami: Gminą Miejską Tczew – Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, NZOZ Centrum Leczenia Uzależnień „Zapowiednik” oraz firmą SkillsGarden rozpoczęła projekt „Tczewscy Kurierzy Rowerowi”.

Ideą projektu jest stworzenie przedsiębiorstwa społecznego świadczącego dobrze zaprojektowane usługi kurierskie, które lokalnie dostarczą zmianę w obszarach włączenia społecznego, ekonomii społecznej oraz zrównoważonego rozwoju, przy wykorzystaniu potencjału partnerów projektu.

Projekt pozwoli na uruchomienie działalności biznesowej tworzącej zielone miejsca pracy, wspierającej mieszkanie treningowe dla młodych osób oddalonych od ranku pracy i edukacji.

Więcej informacji pod numerem tel.(58) 352 45 46 lub adresem e-mail: biuro@fundacjapokolenia.pl

Zrealizowano ze środków Funduszu Grantowego FIR

stopka