Aktywność obywatelska

Zachęcamy do udziału w konkursie dotacyjnym AS. Nabór (on-line) trwa do 05.07.
Do wygrania do 5000zł na realizację Waszych pomysłów!

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
Wiesz jak działać, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).


Termin naboru: od 25 maja do 5 lipca 2020. W ramach konkursu można się ubiegać o dofinansowanie (mini-grant do 500 zł lub grant do 5000 zł) na działania ze sfer pożytku publicznego.

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!


Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 sierpnia do 15 listopada 2020.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

REGULAMIN konkursu 2020 (do pobrania)


Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji – nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski. Kontakt tel. 58 352 45 46 lub kom. 791 939 395, e-mail: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl, FB: facebook.com/fundacja.pokolenia.

 

Bieżących informacje na stronie internetowej Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i profilu na FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
oraz Samorządu Powiatu Tczewskiego.