Serdecznie zapraszamy na trzecie Giving Circle na Pomorzu. Spotkajmy się 16.09. (poniedziałek) o 18:30 na Zamku w Gniewie, gdzie przy lampce wina wysłuchamy prezentacji projektów, na które będziemy zbierać fundusze.

16 września 2019 r. na Zamku w Gniewie odbędzie się trzecie na Pomorzu Giving Circle.
3 projekty społeczne, 3 wyjątkowe grupy i grono filantropów.

Idea Giving Circle to pomysł, który powstał w Wielkiej Brytanii i został rozpowszechniony dzięki Frederick Mulder Foundation oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Jest to „crowdfunding na żywo”, czyli zbiórka pieniężna połączona z licytacją. To nadzwyczajne wydarzenie charytatywne, które pozwala w jednym dniu i w jednym miejscu zebrać grupę osób chętnych wesprzeć inicjatywy społeczne.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane 3 wyjątkowe projekty. Dzięki Państwa udziale i hojności dajecie szansę dzieciom i młodzieży z powiatu tczewskiego zasmakować nowatorskich lekcji historii, odczarowujecie wizerunek osób z niepełnosprawnościami oraz troszczycie się o środowisko.
Wspólnie pokażmy, że w powiecie tczewskim nowoczesna filantropia jest możliwa!

 

Pamiętacie pierwsze wydarzenie Giving Circle na Pomorzu (z okazji 15-lecia naszej Fundacji)? Może mała przypominajka: http://fundacjapokolenia.pl/giving-circle-poczworny-sukces/. Udało się wówczas zebrać środki na 4 lokalne inicjatywy, które oczywiście zakończyły się sukcesami. Polecamy krótki raport z tych działań – do pobrania TUTAJ.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu 16.09. na Zamku w Gniewie, wysłuchać prezentacji projektowych i może dorzucić się do tych pomysłów – zapraszamy! Prosimy jednak o potwierdzenie uczestnictwa mailowo (biuro@fundacjapokolenia.pl) lub telefonicznie (58 352 45 46) do 10.09.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji Pokolenia oraz ze środków Federick Mulder Foundation przekazanych przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Patnerzy przedsięwzięcia: Hotel Zamek Gniew oraz Samorząd Miasta i Gminy Gniew.