Szukamy maks. 3 grup/organizacji z powiatu tczewkiego, które chciałyby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu i zdobyć wsparcie na realizację swoich pomysłów! Na zgłoszenia (mailowe) czekamy do 12 maja 2019.


Tworzymy kolejną okazję, żeby dofinansować Wasze inicjatywy. Wykorzystujemy nowatorską metodę spotkania Giving Circle, podczas którego możemy wspierać działania społeczne, w formule przypominającej licytację (więcej informacji o mechanizmie Giving Circle TUTAJ + relacja z pierwszych wydarzeń w Polsce TUTAJ).

W skrócie: jest to crowdfunding na żywo. Podczas specjalnego spotkania prezentowanych jest kilka projektów społecznych, a zebrani goście – przedstawciciele instytucji publicznych, firm, organizacji pozarządowych, mediów oraz indywidualni mieszkańcy Pomorza – mogą zadawać pytania pomysłodawcom i później deklarować wsparcie finansowe na realizację inicjatyw. Celem minimalnym jest zebranie po 2000zł na każdą z nich. W październiku 2017 Fundacja Pokolenia zorganizowała takie wydarzenie w Tczewie z okazji jubileuszu 15-lecia organizacji i zebrała ponad 13000zł na wsparcie 4 projektów. Relacja z tej imprezy tutaj: http://fundacjapokolenia.pl/giving-circle-poczworny-sukces/.

 

W ramach tego konkursu szukamy maksymalnie 3 grup/organizacji z powiatu tczewskiego, które chciałyby wziąć udział w takim unikatowym wydarzeniu. Czekamy na Wasze nietuzinkowe pomysły!

 

Regulamin z wnioskiem do pobrania TUTAJ (wersja poglądowa PDF tutaj).

 

Nabór trwa do 12 maja 2019 – wystarczy wypełnić powyższy formularz i przesłać go mailem na adres: biuro@fundacjapokolenia.pl.

 

Zespół Fundacji Pokolenia
Tczew, 30.04.2019