logofaoo

 

Szanowni Państwo,

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji do III edycji Programu Menedżerowie NGO (PROMENGO). Szczegóły dotyczące Programu znajdują się w załączonej poniżej informacji. Zachęcamy również do uczestniczenia w webinarium na temat Promengo, które odbędzie się
3 września o godz. 10.00. Prosimy o udostępnianie informacji o rekrutacji innym organizacjom.

Nie przegap okazji!
Tylko do 13 września trwa rekrutacja do III edycji Programu Menedżerowie NGO!

Chcesz dowiedzieć się, jak prowadzić oceny okresowe pracowników? Lepiej rozumieć sprawozdania finansowe, które co roku zatwierdzasz? Umieć skonstruować marketing mix dla swojej organizacji? A może poznać zasady i narzędzia pozyskiwania środków od indywidualnych darczyńców? Te i inne kompetencje możesz wzmocnić zgłaszając się do Programu Menedżerowie NGO (PROMENGO).

PROMENGO to unikalne przedsięwzięcie edukacyjne adresowane do kadr kierowniczych organizacji pozarządowych. Podczas blisko rocznej nauki uczestnicy pogłębiają praktyczną znajomość kluczowych obszarów zarządzania – od planowania strategicznego, marketingu, zarządzania ludźmi, przez prawo, zarządzanie finansami i projektami, po fundraising.

Nauka odbywa się w formule blended-learningu, łączącej szkolenia stacjonarne, e-learning oraz praktyczne wdrażanie indywidualnych rozwiązań zarządczych. Zajęcia prowadzą doświadczeni szkoleniowcy wywodzący się z organizacji pozarządowych i z biznesu.

PROMENGO rusza 22 października 2015, zaś jego zakończenie przewidziane jest na 10 września 2016. Więcej informacji o Programie, w tym formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.faoo.pl. Również na stronie możesz poznać opinie uczestników wcześniejszych edycji Programu.

PROMENGO realizowane jest dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Zdobądź nowe kompetencje, poszerz własne horyzonty, odmień swoją organizację – zgłoś się do Programu!

Zapraszamy,
Zespół Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich

[ŹRÓDŁO] [POBIERZ INFORMACJĘ]