Szanowni Państwo,

to już 23 numer naszego Newslettera w tym roku. Cotygodniowy zestaw linków tym razem obfituje tym razem w naprawdę dużo konkursów grantowych. Szerokie spektrum możliwości ubiegania się o dofinansowanie projektów obejmuje między innymi edukację polityczną oraz  działania młodzieżowe. Oprócz tego jak zwykle kilka ważnych newsów z Tczewa (SZKOLENIE i SPOTKANIE!) oraz trochę publicystyki.

Proszę klikać, czytać i korzystać! Życzymy miłego dnia!

1. Nabór na jedyne szkolenie o angażowaniu w swoje działania!
http://bit.ly/1JxN0t3

2. Spotkanie rewitalizacyjne z mieszkańcami Starego Miasta w Tczewie!
http://bit.ly/1Ifp3RU

3. TechKlub Polska – już 2 września w sieci!
http://bit.ly/1Iftmgi

4. Wkrętak – konkurs grantowy dla młodzieży!
http://bit.ly/1Ejql3B

5. Konkurs grantowy Fundacji BGK- do 10 września!
http://fundusze.ngo.pl/wiadomosc/1656444.html

6. Do 15 września Fundacja PGNiG czeka na wnioski!
http://bit.ly/1EjqRyD

7. Zbliża się kolejny nabór wniosków Fundacji Kronenberga!
http://bit.ly/1U5XMxs

8. Dotacje Fundacji Konrada Adenauera – edukacja polityczna – do 30.08.!
http://www.eurodesk.pl/nasza-baza/grant/PL0010000227

9. Ustawa o pożytku podpisana – co to znaczy?
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1655363.html

10. Jak przedsiębiorcy myślą o filantropii?
http://www.agnieszkasawczuk.pl/46-mysl-jak-przedsiebiorca

Usługi księgowe:
Jako Centrum Organizacji Pozarządowych wychodzimy naprzeciw potrzebom sektora pozarządowego powiatu tczewskiego. Chcemy wspierać Państwa organizacje oferując profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe.

Nasza oferta została skrojona na miarę, co oznacza, że jest dostosowana do lokalnego środowiska NGO i oferuje warunki bardzo preferencyjne, w tym bezpłatne konsultacje dla organizacji korzystających ze wsparcia COP. Jesteśmy organizacją z trzynastoletnim stażem, działamy w środowisku organizacji i budujemy społeczeństwo obywatelskie, nasze biuro księgowe prowadzi doświadczona Księgowa, która doskonale zna specyfikę trzeciego sektora.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi prowadzenia księgowości Państwa organizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem 58 352 45 46 lub bezpośrednio w biurze Fundacji przy ulicy Obrońców Westerplatte 6 w Tczewie.

Przypominamy także o możliwości skorzystania z wsparcia Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzonego przez Fundację Pokolenia. W ramach wsparcia oferujemy indywidualne i grupowe poradnictwo dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w zakresie: aspektów formalno-prawnych, planowania i rozliczania projektów, wizerunku, promocji i marketingu organizacji, współpracy z wolontariuszami, zakładania i rejestracji organizacji pozarządowych, doradztwa technologicznego: tworzenie stron, adres e-mail, identyfikacja wizualna  itp., doradztwa finansowo-księgowego, pozyskiwania środków na działalność i inne w zależności od zapotrzebowania.