Szanowni Państwo,

po raz kolejny przesyłamy Państwu Newsletter Centrum Organizacji Pozarządowych. Mamy nadzieję, że informacje jakie Państwo znajdą dzisiejszym Newsletterze będą równie ciekawe jak te z zeszłego tygodnia.

Proszę klikać, czytać i korzystać! Życzymy miłego dnia!

1. Wystartował konkurs FIO (2 i 3 priorytet do 23.09 br., 4 priorytet do 7 stycznia 2016r.)
http://www.pozytek.gov.pl/Ogloszenie,o,konkursie,FIO,2016,3856.html

2. Spotkanie informacyjne Ogłoszenie o konkursie FIO 2016
http://trop.tczew.pl/

3. Staż w organizacji pozarządowej. Jak to działa?
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1657372.html

4. Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2015” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności już ruszył!
http://rops.pomorskie.eu/aktualnosci/-/asset_publisher/7xVwz0WYdsKA/content/regionalny-konkurs-grantowy-programu-rownac-szanse-2015-polsko-amerykanskiej-fundacji-wolnosci-juz-ruszyla-?_101_INSTANCE_7xVwz0WYdsKA_redirect=%2Faktualnosci

5. Opisywanie faktur. 3 rzeczy, o których musisz pamiętać [infografika]
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1655985.html

6. Prostsze rozliczenia dla organizacji opublikowane. Zmiany od 1 stycznia 2016 r.
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1660196.html

7. Spotkanie informacyjne w Kwidzynie: „Jak napisać dobry projekt? Generator Wniosków Aplikacyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkanie-informacyjne-w-kwidzynie-jak-napisac-dobry-projekt-generator-wnioskow-aplikacyjnych-rpo-wojewodztwa-pomorskiego-na-lata-2014-2020/

8. Organizacja zmienia siedzibę. Kogo informuje?
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1648797.html

9. Konkurs grantowy Wkrętak (termin do 25.09 br.)
http://www.eurodesk.pl/aktualnosci/konkurs-grantowy-wkretak

10. Nowelizacja ustawy o pożytku opublikowana. Kiedy wchodzą w życie przepisy?
http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1659157.html

 

Usługi księgowe:
Jako Centrum Organizacji Pozarządowych wychodzimy naprzeciw potrzebom sektora pozarządowego powiatu tczewskiego. Chcemy wspierać Państwa organizacje oferując profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe.

Nasza oferta została skrojona na miarę, co oznacza, że jest dostosowana do lokalnego środowiska NGO i oferuje warunki bardzo preferencyjne, w tym bezpłatne konsultacje dla organizacji korzystających ze wsparcia COP. Jesteśmy organizacją z trzynastoletnim stażem, działamy w środowisku organizacji i budujemy społeczeństwo obywatelskie, nasze biuro księgowe prowadzi doświadczona Księgowa, która doskonale zna specyfikę trzeciego sektora.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi prowadzenia księgowości Państwa organizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem 58 352 45 46 lub bezpośrednio w biurze Fundacji przy ulicy Obrońców Westerplatte 6 w Tczewie.

Przypominamy także o możliwości skorzystania z wsparcia Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzonego przez Fundację Pokolenia. W ramach wsparcia oferujemy indywidualne i grupowe poradnictwo dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w zakresie: aspektów formalno-prawnych, planowania i rozliczania projektów, wizerunku, promocji i marketingu organizacji, współpracy z wolontariuszami, zakładania i rejestracji organizacji pozarządowych, doradztwa technologicznego: tworzenie stron, adres e-mail, identyfikacja wizualna  itp., doradztwa finansowo-księgowego, pozyskiwania środków na działalność i inne w zależności od zapotrzebowania.