Fundacja Pokolenia zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z Tczewa i okolic do współpracy przy przygotowaniu koncepcji partnerstwa w projektach rewitalizacyjnych Miasta Tczewa.

Chcemy zrealizować te działania w szerokim partnerstwie, żeby zapewnić mieszkańcom i mieszkankom, jak najwyższej jakości działania, a także pobudzić współpracę lokalną.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje/grupy, bez względu na rodzaj działalności, np. sport, kultura, edukacja, włączenie społeczne, czas wolny, ekologia itp.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w dn. 10.01.2017 r. o godz. 17.00 w Fundacji Pokolenia przy ul. Obrońców Westerplatte 6 w Tczewie

Zakres tematyczny spotkania:

  • przedstawienie informacji o naborze partnerów w projektach rewitalizacyjnych Miasta
  • omówienie możliwości współpracy
  • uzgodnienie harmonogramu prac nad koncepcją

Terminy naboru są bardzo krótkie, wymagania dosyć wysokie. Damy radę!

Osoba do kontaktu:

Paulina Kremer, e-mail: pkremer@fundacjapokolenia.pl, tel. 606 603 461

Informacje, z którymi warto zapoznać się przed spotkaniem:

1. Nabór partnerów z zakresu usług społecznych – Klub Rodzinny na Zatorzu i animacja na Starym Mieście http://www.bip.tczew.pl/wiadomosci/1159/wiadomosc/357252/ogloszenie_otwarteg Termin składania ofert to 17.01.2017 r.!

2. Nabór partnerów z zakresu  z zakresu partycypacji społecznej pobudzenie aktywności mieszkańców w zakresie zagospodarowania podwórek, terenów zielonych, ale i na organizowanie różnych działań z zakresu aktywności obywatelskiej. http://www.bip.tczew.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/357365/prezydent_miasta_tczew Termin składania ofert to 20.01.2017 r.!

3. Strona poświęcona rewitalizacji: www.rewitalizacja.tczew.pl