Do 30 marca trwa rekrutacja do V edycji PROMENGO – bezpłatnego programu rozwojowego dla menedżerów i menedżerek Trzeciego Sektora. 9 obszarów zarządzania organizacjami pozarządowymi, kursy e-learningowe i warsztaty stacjonarne, wdrożeniowe projekty zmieniające funkcjonowanie organizacji – tak w największym skrócie wygląda ten program. Zachęcamy do udziału!

Program Menedżerowie NGO – PROMENGO to unikalne, bezpłatne przedsięwzięcie edukacyjne, wzorowane na studiach typu MBA, adresowane do kadry menedżerskiej organizacji pozarządowych, niezależnie od ich profilu działalności, formy prawnej, doświadczenia czy liczby zrealizowanych projektów.

Program adresowany jest przede wszystkim do prezesów, członków zarządu, dyrektorów i kierowników (odpowiedzialnych za wydzielone obszary funkcjonalne lub zarządzających samodzielnymi jednostkami organizacyjnymi). Uczestnikami Programu mogą być również koordynatorzy kluczowych projektów organizacji, kierujący stałymi zespołami i posiadający uprawnienia do autonomicznego podejmowania decyzji w obszarze zarządzania projektem.

Powinni to być praktycy mający realny wpływ na organizację, samodzielnie zarządzającymi ludźmi i gospodarujący powierzonym im majątkiem. To z myślą o nich zaprojektowany został Program i to oni skorzystają z niego w największym stopniu.

 

Zastanawiacie się nad udziałem w tej przygodzie? Ala Jabłonowska i Artur Rajkowski gorąco polecają! 😉

 

Więcej informacji na stronie: www.faoo.pl/promengo .

 

PROMENGO to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,
realizowany przez Fundację Akademia Roganizacji Obywatelskich.