Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza 25.07. na spotkanie informacyjno-animacyjne dot. konkursu dotacyjnego POZARZĄDOWY SURWIWAL 2019  – JAK PRZETRWAĆ (I SIĘ ROZWIJAĆ) W POZARZĄDOWYM ŚWIECIE” – SYSTEM WSPIERANIA 3 SEKTORA W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM PRZEZ POMORSKĄ SIEĆ COP”, czyli dotacje na powstawanie i funkcjonowanie COPów

W ramach konkursu można się ubiegać o dofinansowanie do 9 000 złotych na realizację zadań w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – tworzenie lokalnych partnerstw na rzecz III sektora oraz wspieranie działalności powiatowego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Dofinansowanie można przeznaczyć na wspieranie działalności istniejącego lub powstanie nowego powiatowego Centrum Organizacji Pozarządowy na obszarze powiatów, w których nie ma sfederowanych struktur wsparcia dla lokalnych NGO, tj. powiatów: powiatów: pucki, starogardzki, bytowski, wejherowski, chojnicki, kościerski, tczewski, malborski, Miasto Powiat Gdynia, a w szczególności nowodworski, sztumski i człuchowski.

Szczegóły konkursu na stronie organizatora – Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych: www.cop.pomorskie.pl/konkurs-pozarzadowy-surwiwal-2019/

Spotkanie odbędzie się  25 lipca 2019r. (czwartek) o godz. 17.00 w biurze Fundacji Pokolenia przy ul. Obrońców Westerplatte 6 w Tczewie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane wspieraniem innych organizacji!

Pomorska Sieć COP