Serdecznie zapraszamy na miniwarsztat dotyczący realizacji zasady pomocniczości w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi oraz organizacji pozarządowych z odbiorcami ich usług. Miniwarsztat organizowany jest przy okazji dyżuru parlamentarnego Senatora Antoniego Szymańskiego w Starostwie Powiatowym w Tczewie.

Pan Senator RP Antoni Szymański uznając, że jedynie kontakt bezpośredni i dialog polityków z organizacjami pozarządowymi może przyczynić się do budowania prawdziwego społeczeństwa obywatelskiego chciałby serdecznie zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych z regionu Tczewa na spotkanie poświęcone właśnie wyzwaniu jakim jest aktywizowanie społeczeństwa. Przy okazji tego spotkania jako członek Parlamentarnego Zespołu Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Kontaktów z Organizacjami Pozarządowymi postara się odpowiedzieć na Państwa ewentualne pytania.

 

Moderatorem i prowadzącym miniwarsztat będzie Jerzy Boczoń – członek Krajowego Panelu Ekspertów Strategicznej Mapy Drogowej Rozwoju Sektora Obywatelskiego oraz Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych i Rady Działalności Pożytku Publicznego.

 

Zapraszamy na spotkanie w godzinach 16:30 – 19:00 27 października 2016 w Sali Obrad Rady Powiatu Tczewskiego
(p. 136 w budynku Starostwa Powiatowego w Tczewie) ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew.