Zapraszamy osoby z organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i grup nieformalnych do udziału w bezpłatnym spotkaniu warsztatowym, dot. komunikacji i promocji: 3 września w Tczewie.
Jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, instytucji publicznej lub grupy nieformalnej? Realizujesz projekty społeczne? Chcesz dobrze komunikować o swoich działaniach?

 

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu warsztatowym 3 września w Tczewie i dowiedz się więcej na temat:

– storytellingu – czyli jak opowiadać historie, jak opisywać konkretne działania i zmiany,

– info prasowego – jak tworzyć atrakcyjne informacje dla mediów i współpracować
z lokalnymi dziennikarzami,

– wolnych zasobów – kiedy i jakie rzeczy z Internetu możemy wykorzystywać za darmo,

– narzędzi komunikacji i promocji – jak stworzyć filmik promocyjny / jak zrobić dobre zdjęcie i stworzyć reportaż / jak prowadzić fanpage na Facebooku.

 

Organizator: Fundacja Pokolenia we współpracy z Mobilnym Doradcą ICT.

 

Spotkanie odbędzie się w sobotę 3.09.2016 w godz. 9:30 – 16:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych, w Fundacji Pokolenia (ul. Obrońców Westerplatte 6, TCZEW).

 

Organizatorzy zapewniają:

– kadrę składającą się z praktyków

– materiały dla osób uczestniczących

– poczęstunek w trakcie spotkania.

 

Więcej informacji do pobrania: PROGRAM wydarzenia.

 

Zapisy poprzez FORMULARZ ON-LINE do 31 sierpnia.

 

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają realizatorzy projektów w ramach Programu Działaj Lokalnie i Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY. Maksymalnie można zgłosić 3 osoby z jednej organizacji/instytucji/grupy!

 

Osoba do kontaktu: Artur Rajkowski (arajkowski@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

 

UWAGA:

W przypadku uczestnictwa w warsztatach, dot. filmów promocyjnych konieczne jest zabranie ze sobą laptopa. W przypadku uczestnictwa w warsztatach fotograficznych konieczne jest zabranie ze sobą laptopa oraz aparatu cyfrowego (ewentualnie telefonu z wbudowanym aparatem). Organizator zapewnia dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi. W przypadku braku możliwości przyniesienia ze sobą notebooka prosimy o kontakt.

 

Spotkanie warsztatowe organizowane jest przez Fundację Pokolenia w ramach Programu „Działaj Lokalnie” we współpracy z Mobilnym Doradcą w ramach Programu „Nowe Technologie Lokalnie”.  Fundatorem Programów jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Realizatorami Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.