22 i 23 lutego gościliśmy w stolicy, uczestnicząc w corocznym spotkaniu Ośrodków Działaj Lokalnie i Lokalnych Partnerstw PAFW. Dwa dni szkoleń, rozmów, inspiracji i refleksji. A w przerwie Gala konkursu o tytuł Społecznik Roku 2017 tygodnika Newsweek Polska!

Dziękujemy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności za mośliwość udziału w tych wszystkich aktywnościach.

 

Gala konkursu Społecznik Roku 2017 tygodnika Newsweek Polska oraz podsumowanie V edycji Programu Lokalne Partnerstwa PAFW:

Laureaci Konkursu Społecznik Roku 2017 tygodnika Newsweek Polska,w tym trzy osoby z Pomorza:
– Łukasz Ossowski, Sołtys Rytla,
– Agnieszka Dejna, Założycielka Browaru Spółdzielczego przy Spółdzielni Socjalnej DALBA w Pucku,
– Jolanta Golianek, Założycielka Fundacji „Poparzeni” w Kwidzynie.

Serdecznie gratulujemy!

 

Szkolenie dla przedstawicieli Ośrodków Działaj Lokalnie i Lokalne Partnerstwa PAFW:

Na początku spotkania Członek Zarządu naszej Fundacji otrzymał certyfikat doradcy formalno-prawnego NGO! Artur jest absolwentem progrmu FIMANGO, prowadzonego przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Animacja, komunikacja, współpraca, pozyskiwanie środków, a także ochody 100-lecia Niepodległości były głównymi tematami zajęć.

Jak aktywizować nieaktywnych?! Jedno z najważniejszych pytań podczas spotkania…

Dyskusja o animacji lokalnej i aktywizacji tych nieaktywnych, prowadzona przez Tomasza Schimanka, eskperta Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Działaj Lokalnie i Lokalne Partnerstwa PAFW to programy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,
realizowane przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce