Ekonomia społeczna

„Zagadnienia formalno-prawne w organizacjach” – Razem z Powiatem Gdańskim zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych!

Kiedy: 29.03. (środa)

O której: 14:00-17:00 (w tym przerwa)

Gdzie: Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim

 

Zajęcia są organizowane w ramach projektu OWES Dobra Robota „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota na subregion metropolitalny”, realizowanego przez Fundację Pokolenia w partnerstwie z Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot, Towarzystwem Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie, Pracodawcami Pomorza i Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek kawowy w trakcie zajęć.

 

Na zajęcia zapraszamy w pierwszej kolejności organizacje z siedzibą i/lub prowadzące działalność na obszarze powiatu gdańskiego.

 

UWAGA: Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na zajęcia zapraszamy maks. 2 osoby z jednej organizacji!

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do projektu OWES Dobra Robota, w ramach którego organizowane jest niniejsze szkolenie.

 

Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez formularz on-line (kliknij tutaj).

Termin zgłoszeń: do 28.03. (wtorek) do godz. 12:00.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorem: Fundacja Pokolenia, biuro@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395.

 

*Osoba prowadząca zajęcia:

Artur Rajkowski – Prezes Fundacji Pokolenia, Specjalista ds. programów grantowychi Doradca ds. NGO. Współtwórca Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY. Uczestnik Szkoły Doradców Lokalnych Fimango FRSO i certyfikowany doradca formalno-prawny organizacji pozarządowych. Absolwent Polsko-Angielskiej Szkoły Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej we Wrocławiu. Trener i doradca mechanizmów współpracy JST-NGOprzy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Oceniający wnioski o dofinansowanie. Realizator zadań publicznych i rozliczający dotacje.

 

Projekt OWES Dobra Robota jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Opercyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2022.