Aktualności

Spotkajmy się w internecie podczas transmisji inaugurującej trzecią edycję polskich TechKlubów! To wyjątkowa okazja do wspólnego networkingu i zdobycia nowego technologicznego doświadczenia. We wspólnym, globalnym webinarze zaprezentujemy Wam trzy intrygujące tematy.

Zaproszeni przez nas eksperci opowiedzą o grywalizacji, promocji w sieciach społecznościowych, a na koniec zmierzą się ze sobą z dyskusją na temat możliwości reklamowych bez większych funduszy. Wy w tym czasie będziecie mogli wziąć czynny udział w dyskusji. Ten #TechKlub tworzymy z myślą o sieciowej społeczności, więc przygotujcie sobie czas w pierwszą środę nadchodzącego miesiąca!

Zobacz profile Prelegentów: http://www.technologielokalnie.pl/techklub/polska/

Zapisz się na facebooku, żeby nie zapomnieć: https://www.facebook.com/events/1488527281462291/

Tematyka:

– Jak się wypromować w Internecie?
– Jak zwiększyć skuteczność działań przy wykorzystaniu grywalizacji? Jak połączyć świat gier i organizacji pozarządowych? W jaki sposób sprawić, by Twoi beneficjenci poczuli nutkę rywalizacji w teoretycznie codziennych zadaniach?
– Jak sprawnie poprawić działania swojej organizacji w social media?

– Debata: Bezpłatna kampania reklamowa dla organizacji. Od czego zacząć?Jak organizacja pozarządowa bez większych funduszy może dotrzeć do potencjalnych beneficjentów poprzez masowe środki przekazu? Jak swoimi działaniami można zainteresować agencje specjalizujące się w kreowaniu wizerunku? Czy do reklamy niezbędne są pokaźne budżety? Na te pytania spróbują odpowiedzieć specjaliści na co dzień zmagający się z reklamową rzeczywistością