Ekonomia społeczna

Chcesz coś zmienić w swoim otoczeniu? Wiesz czego brakuje Twoim szkolnym kolegom i koleżankom? Masz pomysł na działanie, które zintegruje mieszkańców i mieszkanki Twojego osiedla albo włączy młodych ludzi w życie miejscowości? Zdobądź mini-grant i wsparcie dla swojej akcji!

Powraca działaszowy konkurs mini-grantowy Wkrętak! Wkręć siebie i innych w działanie. Możecie w nim zdobyć mini-grant do 800 zł na realizację swojej akcji orazpomoc merytoryczną koordynatorów i koordynatorek programów młodzieżowych z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Jak to działa?

Zbierz co najmniej 3-osobową grupę młodych ludzi z Twojej miejscowości, z którą chcesz zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Ustalcie szczegóły projektu, wypełnijcie formularz wniosku (do pobrania poniżej) i wyślijcie go do nas na adres redakcja@dzialasz.pl do 25 września 2015 roku.

Najlepsze pomysły wesprzemy finansowo i merytorycznie. Dodatkowo zaprosimy po dwie osoby z każdej zwycięskiej drużyny na warsztat wprowadzający (9-10 października 2015 w Warszawie), w czasie którego pomożemy Wam dopracować projekty. Wyniki konkursu ogłosimy 30 września na łamach portalu www.dzialasz.pl.

[ŹRÓDŁO + WIĘCEJ]